bg

Fórum

149 komentářů: “Fórum”

 1. Martina K. napsal:

  Super vec na cestach. Martina

 2. Aneta napsal:

  Bezvadná pomůcka i toaletní papír do kapsy na cesty!:-)

 3. Simi napsal:

  Kupujeme si s holkama žvejky ve automatu na Harfě. Nemáte tam také nějaké jiné příchutě ? :)třeba melounové? Díky Simi

  • hygiwc napsal:

   Žvýkačky Orbit v našich automatech jsou nabízeny zatím pouze „zelené“ jakožto nejvíc žádané. Změny určitě plánujeme podle vývoje hlavní poptávky. Děkujeme za podnět k zamyšlení. Dentální hygiena jako součást naší hygienické řady je pro nás taktéž velmi důležitá, abychom naplnily očekávání všech našich zákazníků.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 4. Alena V. Praha napsal:

  Pročítám si tady, že nejsem sama, kdo byl zachráněn vložkami z automatu.Dala bych vám deset hvězdiček! 🙂 Pětihvězdičkový Nový Smíchov má ode mě také pochvalu. Super služba. To asi ocení každá žena. INTI-ME značku neznám, ale je to super kvalita.
  Děkuji. Alena

  • hygiwc napsal:

   HYGI-WC i INTI-ME jsou výrobky nejvyšší kvality a jsme rádi, že se na nás s důvěrou obracíte. Rádi Vám budeme své služby nabízet na stále větším počtu míst.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 5. Ella napsal:

  Pěkný večer, právě jsem se vrátila z Palladia a na WC jsem si tam koupila s vložkami i hygi-wc. Tak vás prosím, tohle by mělo být v metru, kde by to teda bylo sakra potřeba a taky do vlaků. Jezdím tak každý den a každý den hrůza. Děkuji E.H.

  • hygiwc napsal:

   Děkujeme za pozitivní hodnocení HYGI-WC a pevně věříme, že Vám naše cestovní hygienická pomůcka na WC bude život na cestách jen zpříjemňovat. Dopravní podniky určitě oslovíme a nabídneme spolupráci a možnosti pro vybavení jejich toalet. V Brně na Hlavním nádraží již automat na HYGI-WC je instalován.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 6. Ondrová napsal:

  V Brně na hlavním nádraží jsem si z vašeho automatu koupila před vánoční půlnocí tampony a dostala k tomu hygi-wc.Prosím ať je to na všech toaletách. To je záchrana. Díky P.O.

  • hygiwc napsal:

   Hygi-wc a spojení s vyšším stupněm hygieny na veřejných WC je pro nás prioritou a určitě by si to zasloužili všichni cestující ve vlacích. Tampony, vložky a hygienické ubrousky v automatech na toaletách jsou navíc dostupné 24 hodin denně.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 7. Hanka V. napsal:

  Dobrý den, dnes jsem ocenila Váš nápad s umístěním prodejního automatu s dámskými vložkami na toalety v OC Harfa. Možnost zakoupení vložek z automatu pro mne bylo vysvobozením. Myslím, že Váš nápad ocení i další ženy, které někdy neočekávaně menstruace překvapí. Děkuji Hanka V.

  • hygiwc napsal:

   Jsme rádi, že můžeme v takto exponovaných chvílích pomoci. Naše špičkové tampony, slipové i menstruační vložky jsou Vám plně k dispozici v našich prodejních automatech intimě na toaletách všech provozovaletů, kterým maximálně záleží na komfortu zákaznic a zákazníků. A od nás vždy ke každému výrobku HYGI-WC zdarma, jak jste jistě sama zjistila.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 8. Marcel napsal:

  V Harfě jsem viděl Váš automat na bezpečný a dobrý sex. To sponzoruje Durex ?Potřebuji to do klubu v Praze. Pronajímáte je nebo umisťujete ?
  A za kolik? Díky.

  • hygiwc napsal:

   Hygienické automaty pro bezpečný sex a ostatní hygienu provozujeme a umísťujeme zdarma. S firmou Durex spolupracujeme a jsme oficiální partneři. Stejně tak naše ostatní produkty jsou originály! V případě zájmu o umístění nás neváhejte včas telefonicky kontaktovat.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 9. Jarda Pr. napsal:

  🙂 žvejkačky na WC to je super for. To dárkové balení je pecka :). Jsem ještě nikde neviděl. A v kombinaci s kondommama Durex a podpůrcem erekce Erectan je to teda výbavička :)))). Jsme s kámošema nakoupili a razíme do akce, supééér.

  • hygiwc napsal:

   Jsme rádi, že Vás naše nabídka pobavila a zaujala. Nejlepší značky a nejlepší ceny. To je naše záruka Vám. HYGI-WC, ORBIT, ERECTAN, DUREX jsou jedničkami ve svém oboru a od nás je dostanete intimně z prodejního automatu. V Galerii Harfa a ke všem výrobkům vždy HYGI-WC ZDRARMA. Přejeme příjemné zážitky.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 10. Karolína T. napsal:

  V centru Nový Smíchov mají na WC automat na tampony INTI-ME, vlhké ubrousky a hlavně podložky HYGI-WC na prkýnka. Potřebovala bych takový automat k nám do klubu. Myslím, že holky by to hodně, ale hodně ocenily. Vůbec pozdě večer, když už jsou toalety tisíckrát použité. Pošlete mi nabídku, prosím, co to stojí?

  • hygiwc napsal:

   Naše prodejní automaty pro dámy jsou standardně vybaveny celou hygienickou řadou HYGI-WC,INTI-ME i vlhčenými ubrousky LAZONEK pro intimní hygienu. V potaz bereme také ústní hygienu a náš sortiment doplňujeme žvýkačkami ORBIT. Pro pánskou stranu Vašeho klubu nabízíme automat se sortimentem HYGI-WC,kondomy DUREX, ERECTAN pro mužnou sílu a taktéž žvýkačky ORBIT. V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky na našem kontaktním tel.čísle.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 11. Oina Nová napsal:

  Dobrý den, přišly mi vzorky vašich hygienek. Chtěla jsem se zeptat,při objednání 24 krabiček mám poštovné zdarma? Viděla jsem, že jste tam měli takovou akci, tak jestli to ještě platí ? S kolegyněmi v práci jsme se o to málem porvali :). Super nápad. Děkuji Nová

  • hygiwc napsal:

   Akce na poštovné a balné stále platí. Balíček Vám zašleme obratem. Naše nabídka se rozrostla ještě o vlhké intimní ubrousky specíálně vhodné při menstruaci, slipové vložky, tampony, menstruační vložky Ultra wings, budete-li mít zájem, i na toto zboží se vztahuje doprava zdarma. Pro muže,ale samozřejmě ne jen pro ně,pak nabízíme kondomy Durex a potravinový doplněk pro lepší erekci, Erectan. Je to výbava moderního muže, a to určitě ocení každá moderní žena se zájmem o hygienu a bezpečnost v této intimní oblasti.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 12. JOHAMKA Š. napsal:

  D.den. Koupila jsem si HYGI-WC na festivalu ČESKÉKRADY v Hradci nad Moravicí a vážně super. Jenom bych to potřebovala mít už někde na toikách uvnitř. Vracet se pro hyginy z té fronty je nemožné. Chystáte se na další fesťáky ? Dík J.

  • hygiwc napsal:

   Festivalů je mnoho a věřím, že nás jistě někde uvidíte. Pro jistotu si ale Hyginky objednejte u nás dopředu nebo zakupte u našich prodejců. Jistota je jen jedna a to HYGI-WC pro chvíle kdy musíš.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 13. Polovníková K. napsal:

  Dobrý den. Vaše řada hygienických pomůcek pro ženy INTI-ME je v něčem jiná než běžně dostupné obdobné produkty ?
  Děkuji. Kateřina

  • hygiwc napsal:

   Dámská hygienická řada INTI-ME je naše exklusivní privátní značka a zahrnuje nabídku cestovních hygienických pomůcek pro ženy ve velmi praktickém balení a navíc k dispozici v prodejních automatech na veřejných toaletách. Zvláště pak při cestování je vše koncipováno maximálně prakticky. Produkty INTI-ME vznikly na základě spotřebitelských požadavků.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 14. Horvátová L. napsal:

  Měla jsem tu čest použít toitoi v kombinaci s hygiwc a musím uznat, že je to vážně nová dimenze komfortu a hygieny. Super nápad. Jen aby jste byli všude k dostání. Protože na poslední chvíli není čas hledat prodejce. Jste už v supermarketech ?
  Děkuji za odpověď. Horvátová L.

  • hygiwc napsal:

   Jsme rádi za Vaši spokojenost a pracujeme na možnosti spolupráce v oblasti distribuce v lékárnách, které se nachází v supermarketech.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 15. Karolína Brno napsal:

  Kryštof, Nightwork,Tomáš Klus,Mandrage, MIG 21,Rytmus a všichni, co vystupovali na fesťáku V Rožmberku nad Vltavou byli super, až na to brutální teplo, ale HYGI-WC , co jste tam předvedli, tak to mě totálně dostalo. Nikdy jsem to nezažila a taková pomůcka na WC by měla být rozhodně vždy a všude k dispozici. Super. Moc děkuji a jsem vaše pravidelná zákaznice !!! Karolína Brno

  • hygiwc napsal:

   Děkujeme za Váš komentář a věříme, že se na nás budete moci vždy spolehnout.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 16. Renata Dolníčková napsal:

  Dobrý den. Včera jsem se vrátila z festivalu ČESKÉHRADY a musím vám říct a zároveň poděkovat za HYGI-WC u ToiToi záchodů. Super nápad. Doufám, že budete na takovýchto akcích stále. Super pomůcka na cesty. Hned jsem si jich vzala šest :). Naše malá byla nadšená, že si může sednout. Děkuji Renata D.

  • hygiwc napsal:

   Jsme rádi za Vaši spokojenost a rádi vyhovíme Vašim potřebaám ohledně vybavenosti festivalových toalet.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 17. Jana G. napsal:

  Dobrý den,ráda bych si zakoupila Hygi-wc, poradíte mi, kde v Olomouci je to možné? Pokud nikde, dá se u vás objednat menší balení než karton nebo paleta? Děkuji za odpověď Jana G.

  • hygiwc napsal:

   Nemáteli ve Vašem městě prodejce HYGI-WC,oslovte Vašeho lékárníka nebo drogisty a my u něj zřídíme prodejní místo. Standardně zasíláme poštou kartonky o 24 kusech. Poštovné a balné máte od nás v akci zdarma.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 18. Aneta napsal:

  Dobrý den, hodně cestujeme a toto jsou opravdu výborné pomůcky, bohužel jsem je zatím nikde nezaznamenala, mohla bych prosím poprosit o vzorek zdarma? Velmi by mne potěšil. Velmi ráda bych vyzkoušela a jakmile někam pojedeme vlakem jistě se po vašich automatech podívám.

  Oceňuji Vaši práci, je to opravdu skvělý nápad. Obzvláť když člověk ví v jakém stavu bývají veřejně přístupné toalety.

  Děkuji velmi Aneta
  praha 16100)

  • hygiwc napsal:

   Uživatelé HYGI-WC se s Vámi shodnou na nutnosti jeho použití na exponovaných místech, kde můžete čekat prakticky cokoliv, jenom ne vydesinfikovanou toaletu jakou máte doma. Proto HYGI-WC na cesty i do školy a do zaměstnámí musí být výbavou každé moderní ženy. Prodejní automaty již distribuujeme a věříme, že právě Vás příjemně potěší naše nabídka 1+1 ZDARMA ,jako zaváděcí a reklamní akce. Vzorek Vám zašleme.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 19. Michaela napsal:

  Dobrý den.
  Poslední dobou často cestuji vlakem a Vaše produkty mě moc zajímají. Určitě se po nich poptám v lékárně. Chtěla bych se zeptat, jestli je možné někde získat vzorek na vyzkoušení. Předem děkuji za odpověď.

  Michaela Zýková
  Starý Kolín

  • hygiwc napsal:

   Váš zájem svědčí o správnosti zavádění Hygi-wc. Distribuční síť lékáren, kam zavážíme Hygi-wc rozšiřujeme. Na nádražích nás určitě najdete v prodejních automatech, které jsme aktuálně uvedli na trh. Vzorky Vám zašleme.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 20. Veronika napsal:

  Dobrý den, je to skvělý nápad. Plno lídí to určitě nadchne:-) prosila bych o zaslání vrozků:-) Děkuji:-)

  • hygiwc napsal:

   Díky nadšeným ohlasům Vás spotřebitelů, kterým záleží na Vašem zdraví rozšiřujeme distribuční síťe Hygi-wc, jak jen nám to trh maximálně dovolí. Vzorek Vám zašleme.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 21. Michaela napsal:

  Dobrý den, jsem nadšena z tohoto produktu, měla bych zájem o vzorek na odskoušení. Super nápad mít na nádražích automaty ! Určitě bych to uvítala. Děkuji Michaela

  • hygiwc napsal:

   Věříme, že Hygi-wc automaty budete brzy moci využívat na co největším množství nádraží a to vlakových i autobusových. Vzorek Vám zašleme po sdělení adresy.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 22. Olga Štenglová napsal:

  Dobrý den! Myslím, že váš výrobek je úžasný nápad. Bylo by fajn ho mít stále někde při ruce v kabelce třeba při návštěvě restaurace. Můžete mi poslat vzoreček? Také by mě zajímala cena tohoto výrobku a poštovné – nějak jsem žádný ceník na vašich stránkách nenašla. Děkuji a zdravím.

  • hygiwc napsal:

   Děkujeme za vstřícný postoj. Můžeme Vás ujistit, že právě do kabelek a na cesty jsou Hyginky přednostně určeny jako jediná a dokonalá ochrana. Vzorek Vám zašleme, aby jste si i Vy mohla užít ten dokonalý pocit hygieny. Cena HYGI-WC je 22 Kč včetně DPH za balení o třech kusech.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc.

 23. Lenka Nádvorníková napsal:

  Dobrý den, chtěla bych se optat jestli je možnost zaslání vzorečku vašeho produktu zdarma? Docela často cestuju a toalety na nádražích nejsou nic moc tak bych to ráda ozkoušela. Děkuji

  • hygiwc napsal:

   Hygi-wc je vždy spolehlivým ochráncem Vašeho zdraví na veřejných WC. Věříme, že i naše prodejní automaty nebo chcete-li HYGI-WC AUTOMATY, které by měly být součástí každého nádraží nebo nákupního a zábavního centra, Vás zbaví obtíží s používáním veřejných toalet. Provozy s logem HYGI-WC, to myslí s hygienou opravdu vážně. Vzorky Vám zašleme poštou.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 24. Anna napsal:

  Dobrý den,
  moc mě zaujala Vaše hygienická pomůcka, připadá opravdu bezvadná a praktická 🙂 Chtěla bych se zeptat, jestli je možné ji koupit někde v Praze a za kolik? Bylo by možné získat od Vás vzoreček zdarma? Děkuji

  • hygiwc napsal:

   Pro pravidelné zájemce a cestovatele se snažíme zajistit prodejní místa HYGI-WC v každé drogéri a zdravotních potřebách. Oslovte Vaše lokální prodejce a my je určitě zavezeme a rozšíříme tak síť prodejních míst v ČR k Vaší plné spokojenosti. Stačí když jim ukážete leták, který od nás obdržíte spolu se vzorky HYGI-WC. Jedno balení se třemi Hyginkami stojí 22 kč. Adresy pražských prodejců máte již ve Vašem emailu.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 25. Alena Láryšová napsal:

  Dobrý den dost často cestuji a ráda bych vyzkoušela Váš výrobek.Děkuji Láryšová

  • hygiwc napsal:

   Hygi-wc je určena právě do prostor nemocnic, centrálních příjmů a prostor, kde jsme nuceni používat veřejné toalety, aniž bychom se chtěli vystavovat rizikům, která takto číhají na kontaminaci pokožky v místě doteku s korpusem toalety. Víme to všichni: “ KAŽDÉ ZÁCHODOVÉ PRKÉNKO JE ČISTÉ MAXIMÁLNĚ TAK, JAKO STEHNA TOHO, KDO NA NĚM SEDĚL PŘED VÁMI…“
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 26. Aneta Kovaříčková napsal:

  Dobrý den,

  studuji v Brně,bydlím na kolejích a jistě si dovedete představit jak tam takové společné toalety vypadají. Někdy oběhnu všechny patra, jen abych našla slušnější záchod. Myslím, že váš produkt by mohl můj problém vyřešit. Bylo by možné zaslání nějakého vzorku, ať nekupuju zajíce v pytli?

  Děkuju,
  přeju příjemný den

  • hygiwc napsal:

   V Brně nás už pohodlně seženete na našich prodejních místech. FN Brno Zdrav. potřeby nebo U Svaté Anny, OD Vágner na České atd. Vzorek Hyginky Vám zašleme, aby se ten zajíc v pytli hrdě proměnil na HYGI-WC. Na Vaši kolej rádi poskytneme prodejní automat nebo jiný způsob distribuce. Jsme připraveni vylepšit každý záchod na 100% hygieny.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 27. Nosikova Alena napsal:

  Dobrý den. Pročetla jsem vaše stránky velmi pečlivě a musím říci, že jsem nadšená. Taková jednoduchá věc a přitom úžasně praktická a hygienicky zabalená. Jak psala paní Darina V.,Tak i já jsem ve škole a nyní i v práci vždy šílela ze společných WC. Vzoreček jsem dostala od kamarádky a v Motole jsem hned vzala dvě krabičky. Rozhodně ve mě máte oddanou uživatelku a obdivovatelku hyginek. Děkuji. Alena.

  • hygiwc napsal:

   HYGI-WC je vyrobeno k plné spokojenosti a jistotě spotřebitele. Klademe důraz na spávný postup použití, pro nejlepší ochranu Vašeho zdraví i komfortu. Vyjmout z obalu, vytrhnout středovou část na pozdější utření rukou a rozprostřít celý výrobek na WC. Po dosednutí se pohodlně odtrhnou útržky toal.papíru a vše se spláchne. Chystáme i parfémované verze.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 28. Lucie Bublová napsal:

  Dobrý den,
  čtu na Vás samé dobré recenze a jelikož dost cestuji a hlavně v létě trávíme spousty času pod stanem, představa čistého a hygienického wc je úžasná. 🙂 Je možné také zaslat vzoreček? A je možné poté Vaše výrobky koupit někde tady v okolí? Děkuji Lucie Bublová, Starý Kolín

  • hygiwc napsal:

   Jsme rádi, že o nás čtete recenze spokojených zákazníků. Naše firemní strategie je na 100% dosažitelnosti pro 100% procent hygieny všem a vždy. Vzorek Vám zašleme. Objednáte-li si HYGI-WC u nás, rádi Vám jej zašleme poštou nebo oslovte Vaše prodejce drogérie s letákem, který od nás obdržíte a rádi k Vám HYGI-WC budeme distribuovat. V dobrých kempech nás najdete v prodejních automatech a recepcích.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 29. IVETA napsal:

  je možné někde získat vzorek vašeho výrobku na vyzkoušení před případnou objednávkou?
  děkuji

  • hygiwc napsal:

   HYGI-WC obsahuje v jednom balení vždy 100% hygieny, včetně té pro utření rukou po použití toalety, což žádný jiný výrobek nenabízí tak komplexně jako právě HYGI-WC. Chraňte se nejlépe jak to jde. Hyginky Vám zašleme na vyzkoušení, aby jste to mohla zažít.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 30. Darina V. napsal:

  Dobrý den. Moji osmi letou dceru trápí ekzémy na stehýnkách(stále se opakují). Nechodí už ve školičce ani na záchod, aby si nemusela sedat a to to stále mažeme ADVANTAN krémem. Proto se snaží i málo pít a hlavně mám strach o její návyky spojené se zadržováním moči. Další infekce už bychom snad nezvládly :(. Hledám na internetu cestu jak jí vyjít vstříc a usnadnit čůrání aspoň na školním záchůdku. Narazila jsem na vaši pomůcku. Prosím dá se koupit v lékárnách ? U nás žádnou speciálku nemáme. Jěště jsem o tom Hygi-wc neslyšela, ale z Googlu to na mě všude vyskakuje. Děkuji upřímě za radu i pomoc. Darina. Mělník.

  • hygiwc napsal:

   Vaše starosti jsou určitě oprávněné. HYGI-WC zamezí 100% ně kontaktu stehýnek s prkénkem i při plném dosednutí a je naprosto diskrétní a vhodné i pro děti ke každodennímu používání. HYGI-WC je běžně k dostání ve zdravotních potřebách i některých drogériích. Oslovíteli ale Vaše lékárníky, určitě jsme schopni dodávat kamkoliv k Vaší spokojenosti anebo Vám zaslat HYGINKY poštou.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 31. Agneša napsal:

  Dobry den
  chcela by som vyskusat vas produkt,ale som zo Slovenska. Da sa aby ste mi zaslali vzorku aj na Slovensko?
  Ked ano tak adresa je:Agneša Sookyova , Dunajska Streda .Dakujem

  • hygiwc napsal:

   Ano. HYGI-WC zasíláme na Slovensko již zcela pravidelně.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 32. Andrea Karvaiová napsal:

  Dobrý den,
  mohla bych Vás požádat o vzorek Hygi-wc na vyzkoušení?Máme děti,rádi cestujeme..a chceme být zdraví.Spoléhám na Vás =).Děkuji.
  S pozdravem A.KarvaiováPraha

  • hygiwc napsal:

   Pro pravidelné zájemce a cestovatele a hlavně ženy s dětmi se snažíme zajistit prodejní místa HYGI-WC v každé drogéri a zdravotních potřebách. Oslovte Vaše lokální prodejce a my je určitě zavezeme a rozšíříme tak síť prodejních míst v ČR k Vaší plné spokojenosti. Stačí když jim ukážete leták, který od nás obdržíte spolu se vzorky HYGI-WC.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 33. Dagmar Bártová napsal:

  Dobrý den, jako každá „holka“, která dodržuje pitní režim, musí chodit na malou. Moc ráda bych vyzkoušela Vaše výrobky,zda by to bylo možné. Prosím o odpověď na mou emailovou adresu. Děkuji. Bártová

  • hygiwc napsal:

   Nutnost návštěvy veřejných toalet je nutností, ať již výletujete, chodíte do práce nebo se bavíte ve svém oblíbeném klubu. HYGI-WC Vám dopřeje komplexní komfort a čistotu, kterou bez HYGINKY nikdy nelze dosáhnout.
   Ozveme se Vám ohledně adresy.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc.

 34. Jiřina Kožená napsal:

  Dobrý den,
  Vaše výrobky mě velice lákají. Mohla bych Vás poprosit o zaslání vzorků. Jsem v jednom kuse na cestách, tak si dovedete představit jak toužím po hygienické toaletě.
  Děkuji
  Jiřina Kožená
  Bochov

  • hygiwc napsal:

   HYGI-WC je Vaší osobní toaletní pomůckou v tom nejčístším podání na všech cestách. Vzorky zašleme.
   Děkujeme a hezký hygienický den.Hygi-wc

 35. Simar napsal:

  Dobrý den, mohu poprosit také o vzorečky? Udržovat hygienu s dětmi na cestě je těžké a každý pomocník se hodí. Pěkný den, Simona

  • hygiwc napsal:

   Hygi-wc je vždy spolehlivým ochráncem Vašeho zdraví na veřejných WC. Věříme, že i naše prodejní automaty nebo chcete-li HYGI-WC AUTOMATY, které by měly být součástí každého nádraží nebo nákupního a zábavního centra, Vás zbaví obtíží s používáním veřejných toalet na všech Vašich cestách.Provozy s logem HYGI-WC, to myslí s hygienou opravdu vážně. Vzorky Vám zašleme poštou.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 36. Jana Duřpeková napsal:

  dobrý den,
  po velice kladných ohlasech bych také ráda vyzkoušela Vaše hygi balíčky.děkuji za zaslání vzorků
  Duřpeková Jana
  Kladruby u Stříbra

  • hygiwc napsal:

   Kladné reference nás samozřejmě těší. HYGI-WC se snaží být Vaším dokonalým společníkem vždy mimo domov. Na místech, kam i král chodí sám, je s Vámi a Vaším ochráncem HYGI-WC. Vzorky Vám zašleme.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 37. Eliška Pfeiferová napsal:

  Krásný dobrý den, mohla bych poprosit o zaslání vzorků HYGI-WC? Chtěla bych nejprve ozkoušet, než začnu kupovat. :)Díky, s pozdravem Elis Micmanice

  • hygiwc napsal:

   V současné chřipkové epidemii, je více než nutné se chránit na těch nejcitlivějších místech. HYGI-WC Vám zaručí ochranu s jakou se setkávají naši uživatelé již běžně. Vzorky zdarma zašleme, ať máte jistotu, jakým směrem se vydat.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 38. anaidka napsal:

  dobry den, prosim vas, zasielate aj na slovensko vase produkty? resp. aj vzorky? dakujem

  • hygiwc napsal:

   HYGI-WC zasíláme na Slovensko zcela pravidelně a uživatelé si oně píší opakovaně. Vzorky zdarma tam také zasíláme.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 39. Hana Přivřelová napsal:

  dobrý den
  můžu Vás požádat o zaslání vzorků na zkoušku.Děkuji
  Hana Přivřelová Ostrov

  • hygiwc napsal:

   HYGI-WC v zájmu hygienicko-epidemiologické ochrany každého z nás má své bezpečné místo v kabelce každé rozumné ženy i dívky. O dětech ve školách a nemocnicích už není potřeba ani zvláště detailně psát. Vždyť přeci každý ví, že žloutenka se přenáší právě kontaktem se stolicí infikovaných jedinců. Což je na veřejných WC vážným a možným problémem. Vzorky Vám zašleme.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 40. Jana Nocarová napsal:

  dobrý den,můžu Vás požádat o zaslání vzorků,ráda vyzkouším
  Jana Nocarová Tachov

  • hygiwc napsal:

   Věříme, že vyzkoušením HYGI-WC zažijete onem uspokojující pocit hygieny na každé veřejné toaletě. Stačí jen vyjmout z obalu, rozprostřít a dosednout na 100% hygieny. Pak už jen odtrhnout okraje jako toal. papír a následně lze vše spláchnout.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 41. Jana Nocarová napsal:

  dobrý večer,ráda bych Vás touto cestou požádala o zaslání vzorku hygi-wc pro řidiče kamionu.Veřím,že se Váš nápad osvědčí.
  s pozdravem
  Jana Nocarová
  Kladruby u Stříbra

  • hygiwc napsal:

   Dálkoví řidiči nákladních, ale i osobních vozů jsou zajisté znalci v oboru veřejných toalet a tak nás zajímají jejich zkušenosti s používáním HYGI-WC na všech benzinách a odpočívadlech.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 42. Petra Konfrštová napsal:

  Dobrý den,
  můžete mi prosím poslat vzorečky, ráda, bych Vaše výrobky vyzkoušela, děkuji.
  Petra Konfrštová
  Praha 9

  • hygiwc napsal:

   Vzorky Hygi-wc Vám zašleme. Je nejdůležitější se o sebe postarat sama dříve, než se vystavíte nebezpečí hepatitidy a jiným dotekem přenosných infektů. Hygi-wc je pomůcka, na kterou se můžete spolehnout.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 43. Eva Horká napsal:

  Dobrý den.
  Jsem překvapena, co vše se dá u nás sehnat. Zcela náhodou jsem se o Vás dozvěděla na internetu. Můžu Vás proto poprosit o Vaše vzorky výrobků na níže uvedenou adresu? Mám malé dvouleté děti tak si dovedete představit využitelnost Vašich hygienických výrobků. Ráda bych je samozřejmě vyzkoušela.
  Děkuji
  Eva Horká
  Třebíč

  • hygiwc napsal:

   Budeme Vás kontaktovat na email ohledně kompletní adresy. Vzorky Vám následně zašleme.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 44. Václava Duřpeková napsal:

  dobrý den,
  můžeme Vás touto cestou požádat o zaslání vzorku k vyzkoušení
  děkujeme
  Václava Duřpeková
  Ostrov u Stříbra

  • hygiwc napsal:

   Zajisté Vám vzorky pošleme a v případě zájmu sdělíme i ostatní podrobnosti a možnosti provozu prodejních automatů a distribuci. Vhodné pro čerpací stanice a podobná stanoviště u silnic a dálnic. Hygi-wc je přednostně určena na cesty.
   Děkujeme a hezký hygienický den.Hygi-wc

 45. jonášová napsal:

  Dobrý den.Chtěla bych Vám poděkovat za vzorečky „HYGINEK“ 🙂 Je to úžasné a nechci už jinak a moje dcera také ne. V práci je nás 34 žen a wc jsou věčné téma. Prosím zašlete mi 15 krabiček na dobírku na stejnou adresu jako vzorky.
  Děkuji. Jonášová P.

  • hygiwc napsal:

   Jsme rádi, že Vás i Vaši dceru Hygi-wc oslovilo a věříme, že s Hygi-wc bude Váš svět o něco čistší a bezpečnější. A „HYGINKY“ jak jste je vtipně nazvala Vám zašleme. Poštovné a balné máte od nás zdarma.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 46. Barbora Koppová napsal:

  Dobrý den.
  Jsem překvapena, co vše se dá u nás sehnat. Zcela náhodou jsem se o Vás dozvěděla na internetu. Můžu Vás proto poprosit o Vaše vzorky výrobků na níže uvedenou adresu? Mám malé děti tak si dovedete představit využitelnost Vašich hygienických výrobků. Ráda bych je samozřejmě vyzkoušela.
  Děkuji
  Barbora Koppová
  Olomouc-Topolany

  • hygiwc napsal:

   Doufáme, že budete zrovna tak příjemně překvapená, až HYGI-WC vyzkoušíte a samozřejmě i Vaše děti. Vzorky Vám zašleme a těšíme se na Vaše reakce.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 47. Vlasta Čepičanová napsal:

  Dobrý den,chtěla bych Vás požádat o zaslání reklamních vzorků zdarma k vyzkoušení – každotýdenní cestovávní do zahraničí.
  děkuji a přeji spousty dalších výborných nápadů
  Vlasta Čepičanová
  Kladruby u Stříbra

  • hygiwc napsal:

   Pro pravidelné zájemce a cestovatele se snažíme zajistit prodejní místa HYGI-WC v každé drogéri a zdravotních potřebách. Oslovte Vaše lokální prodejce a my je určitě zavezeme a rozšíříme tak síť prodejních míst v ČR k Vaší plné spokojenosti. Stačí když jim ukážete leták, který od nás obdržíte spolu se vzorky HYGI-WC.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 48. Adéla Slaninová napsal:

  Dobrý den, chtěla bych poprosit o vzorky zdarma bylo by to možné? Veřejné toalety mě opravdu straší, ale například na cestách se jim bohužel nevyhnu. Myslím že vaše výrobky jsou skvělý nápad a ráda bych je vyzkoušela. Pěkný den Adéla Slaninová Chomutov

  • hygiwc napsal:

   Hygi-wc je vždy spolehlivým ochráncem Vašeho zdraví na veřejných WC. Věříme, že i naše prodejní automaty nebo chcete-li HYGI-WC AUTOMATY, které by měly být součástí každého nádraží nebo nákupního a zábavního centra, Vás zbaví obtíží s používáním veřejných toalet. Provozy s logem HYGI-WC, to myslí s hygienou opravdu vážně. Vzorky Vám zašleme poštou.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 49. Andrea Šťastná napsal:

  Dobrý den,
  dočetla jsem se o vás na internetu a chtěla bych požádat o vzorek, jestli by to bylo možné. Nemám ráda veřejné záchody a vaše výrobky mě zaujaly. Děkuji
  Andrea Šťastná
  Praha

  • hygiwc napsal:

   Vaše averze k dobrovolnému používání veřejných wc je spojovacím článkem uživatelů Hygi-wc. Bohužel na cestách, v zaměstnání nebo ve škole se tomu nevyhne asi nikdo. I když není nutné Hygi-wc používat vždy, je opravdu nezbytné mít Hygi-wc stále při sobě. Každé mikrozranění, ať po epilaci nebo jen škrábnutí v místě kontaktu s prkénkem toalety je otevřenou bránou k průniku všech infekčních onemocnění do Vašeho těla. A to už jde o zdraví nebo i o život !!! Vzorky Vám zašleme a v případě zájmu sdělíme kontaktní místa v Praze, kde si můžete Hygi-wc zakoupit okamžitě.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 50. Petra Patkóšová napsal:

  Dobrý den,

  po odporúčaní kamarátkou by som Vás chcela požiadať o doposlanie vzorky na odskúšanie,ak by to bolo možné,vopred ďakujem.

  Petra

  • hygiwc napsal:

   Doufáme, že kamarádka byla spokojená a užila si stoprocentně hygienický pocit. Vzorky Vám pošleme, jakmile nám zašlete svoji adresu. Respondentky nám opakovaně potvrzují, že je příjemně překvapuje i pocit tepla při dosednutí.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 51. Lucie Kopecká napsal:

  Dobrý den moc ráda ráda bych vyzkoušela Vaše produkty, moc mě zaujaly – mám malé děti a hodně s nima cestujeme a tohle mi přijde jako skvělý nápad. Předem moc a moc děkuji Kopecká
  Hezký den přeji

  • hygiwc napsal:

   Obzvláště pro maminky s dětmi a ženy na cestách všeobecně, je náš produkt Hygi-wc určen. Děti ve škole pak mívají pravidelný blok s používáním záchodů, protože tam přijde uklízečka až po celodenním používání toalet. Vzorky Vám zašleme obratem.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 52. Alena Zýková napsal:

  Dobrý den,mohu prosím poprosit též o vzoreček,moc mě Váš výrobek zaujal,myslím,že bude brzy patřit k běžnému vybavení všech tašek a kabelek.Děkuji Alena Zýková Plzeň

  • hygiwc napsal:

   Vzorky Vám rádi zašleme. Váš názor sdílíme také a neustále rostoucí zájem o Hygi-wc nám to jen potvrzuje. Jestli chcete mít možnost koupě Hygi-wc ve vašem okolí, sdělte svému lékarníkovi nebo prodejci drogerie, ať nás osloví a my s ním navážeme spolupráci právě kvůli Vám a Vašim potřebám.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 53. Hana Václavíková napsal:

  Dobrý den,
  měla bych zájem o vzorky vašich výrobků.Moc mě nadchly a ráda bych je osobně vyzkoušela.
  S přáním hezkého dne Hana Václavíková

  • hygiwc napsal:

   Vzorky vám zašleme a doufáme, že i útržky toaletního papíru, které jsou určeny k odtržení až po rozprostření na wc a dosednutí vás přesvědčí o komplexnosti ochrany těla i rukou hlavně našich nejmenších u nichž je v oblibě držet se za okraje toalety a tím prstíčky sahat na znečištěnou a vlhkou spodní stranu prkénka.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 54. jarmila janisová napsal:

  Dobrý den,mám záujem o vzorky vasich produktu,pretoze nase nemocnie a verejne toalety jsou katastrofalnom stave,,,za skorú odpoved dekuji

  • hygiwc napsal:

   Hygi-wc je určena právě do prostor nemocnic, centrálních příjmů a prostor, kde jsme nuceni používat veřejné toalety, aniž bychom se chtěli vystavovat rizikům, která takto číhají na kontaminaci pokožky v místě doteku s korpusem toalety. Víme to všichni: “ KAŽDÉ ZÁCHODOVÉ PRKÉNKO JE ČISTÉ MAXIMÁLNĚ TAK, JAKO STEHNA TOHO, KDO NA NĚM SEDĚL PŘED VÁMI…“
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 55. Karolína Zacharová napsal:

  Dobry den,rada by som Vás poprosila o vzorky Vasich vyrobkov.
  Karolína Zacharová
  Komárno
  Slovensko
  Vopred dakujem pekne.

  • hygiwc napsal:

   Vzorky Hygi-wc Vám zašleme do pěti prac. dnů. Váš názor nás zajímá, jak jste s výrobkem spokojena.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 56. Adriana Capková napsal:

  Dobry den,aj ja by som rada vyskusala vase produkty.
  Adriana Capková
  Krásno nad Kysucou

  • hygiwc napsal:

   Vzorky vám zašleme a budeme se těšit na váš názor a pevně věříme, že i plnou spokojenost s Hygi-wc.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 57. Roman Lovič napsal:

  dobry den, mam zaujem o vzorky Vasich produktu, je to skvelý nápad, protoze verejne toalety byvaju zvacsa v katastrofalnom stave!! za skorú odpoved Vam srdecne dekuji a ostavam s pozdravem Lovič.

  • hygiwc napsal:

   Vzorky obdržíte do cca pěti prac. dnů. Věříme, že Hygi-wc jako jediný a jedinečný přenosný produkt vždy dostatečně uspokojí všechny potřeby problematiky veřejných toalet.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 58. Iveta Žilková napsal:

  dobry den, tak Vas produkt je genialny, chcem sa prosim Vas opytat, ci posielate aj vzorky, mala by som záujem vyskúšať v praxi na toaletách. Za skorú odpoveď Vám srdečne ďakujem s pozdravom Žilková.

  • hygiwc napsal:

   Vzorky obdržíte do cca pěti prac.dnů. Vaše hodnocení nás těší a budeme rádi, když se díky Hygi-wc zlepší pohled na bezpečí používání veřejných wc.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 59. janka napsal:

  Dobry den
  chcela by som vyskusat vas produkt,ale som zo Slovenska. Da sa aby ste mi zaslali vzorku aj na Slovensko?
  Kontaktujte ma prosim na mail, aby som vam mohla poslat adresu dorucenia.
  Dakujem vopred
  Janka, Košice

  • hygiwc napsal:

   Vzorky i dodávky zboží pravidelně zasíláme i na Slovensko. Adresu můžete uvést ke KOMENTÁŘI, ty nikdy nezveřejňujeme. Samozřejmě Vás ale oslovíme i emailem.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 60. Slavka Beranova napsal:

  Dobry den nasla som info na Vasu stranku. Vas produkt na hygienicke pouzitie verejnych toaliet ktore su castokrat v prisernom stave ma nadchol. Mohla by som poprosit o zaslanie par vzoriek aby som si vyskusala ako to funguje v praxi. Pripadne sa este chcem opytat ci planujete aj distribuciu na Slovensko a mozno by sa oplatilo oslovit aj velke obchodne retazce ako napr. Tesco, Kaufland, Albert …. lebo aj ich toalety su v takom hroznom stave ze sa clovek boji aj dvere otvorit aby tam na neho nieco neskocilo. A este ked chodime aj s malym syncekom tak ten sa stale niecoho chyta tak mam fakt obavy aby sme domov nedoniesli nejaku infekcnu chorobu. Ak je zaslanie vzoriek mozne poprosim ich zaslat na adresu Slavka Beranova,Bratislava
  Dakujem a nech mate vela vela spokojnych zakaznikov

  • hygiwc napsal:

   Vaše obavy z infekčních prostor plně chápeme, zvláště v době chřipkových epidemií. Vzorky zasíláme pravidelně i na Slovensko. Dostanete je do cca pěti prac. dnů. Stálého distributora pro Slovensko ještě nemáme, vše zasíláme poštou. Vaše připomínka k nákupním centrům je na místě. Již během nejbližších dnů uvedeme do oběhu prodejní automaty a oslovíme především tyto provozovatele. Měl by to být zajisté standard.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 61. Markéta Malcherová napsal:

  Dobrý den, měli bychom zájem o vzorky Vašich výrobků a později i nákup výrobků do naší firmy. Pokud vzorky zdarma zasíláte, zašlete je prosím na adresu Markéta Malcherová. Děkuji

  • hygiwc napsal:

   Vzorky zasíláme jednou týdně. Dorazí k vám do pěti prac. dnů. Nabízíme i firemní potisk. Budeme rádi, sdělíte-li nám své dojmy a připomínky.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 62. dolebeda napsal:

  Viděla jsem dnes váš inzerát v časopise Zdraví. Chci to vyzkoušet. Pošlete mi vzorek?Děkuji Lebedová

  • hygiwc napsal:

   Rok 2013 pro nás začal připravovanou reklamní kampaní. Samozřejmostí bude i zasílání vzorků respondentům testů. V dalších číslech časopisu Zdravi, se pak budete moci dočíst o zkušenostech ostatních uživatelů Hygi-wc. V případě zájmu, vám samozřejmě vzorky pošleme i individuálně. Doplňte prosím adresu a vzorky vám zašleme obratem.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 63. Alaza napsal:

  Nabízíte nějaké větší balení? Chtěli bychom to nabízet našim hostům. Díky. Ala.

  • hygiwc napsal:

   Jsme schopni poskytnout vám jakékoliv množství i způsob balení, dle vašeho přání. Vše záleží na dohodě. Poskytujeme i prodejní stojany a prodejní automaty s nainstalovanou video prezentací. Navíc jsme schopni na každý jednotlivý výrobek natisknout Vaše logo a kontakt.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 64. Míša napsal:

  Dobrý den,
  nevím, jestli jsem se špatně dívala, ale nikde jsem nenašla ceník, mohu tedy vědět, kolik produkt stojí, případně, jestli jsou nějaké množstevní slevy?
  Děkuji

  • hygiwc napsal:

   Výrobek v balení po třech kusech pro koncového zákazníka nabízíme za 21,90Kč včetně DPH. Množstevní a velkoobchodní slevy samozřejmě nabízíme vždy a domlouváme s každým zákazníkem individuálně, abychom maximálně vyšli vstříc distributorům v jejich možnostech a hlavně a především zákazníkům v jejich potřebách.
   V případě zájmu nás kontaktujte na uvedeném tel čísle nebo info emailu.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 65. Zavadílek Jan napsal:

  Dobrý den. Vidím, že už se hannymoon ptala na souvislosti s Davidem Beckhamem a hygi wc. Také jsem ten článek četl a vypadá to, že na tom něco bude. Opravdu je to tak převratné a nezbytné?
  Děkuji za odpověď.JZ

  • hygiwc napsal:

   Hygienický jednorázový kryt toaletního prkénka Hygi-wc, je opravdu jedinečným a dá se říct, že stoprocentním řešením hygieny na veřejných wc. V době, která nahrává i šetření na údržbě veřejných wc, se stává Hygi-wc jedinou a jedinečnou jistotou, kterou lze mít stále při sobě. Zkušenosti našich stále přibývajících zákazníků jsou toho dostatečnou zárukou. V případě zájmu vám pošlu vzorky poštou. Můžete sám posoudit.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 66. hannymoon napsal:

  Dne 29.září 2012 jsem na Seznamu četla článek „David Beckham si všude s sebou nosí ochranu na toaletní sedátka“. Chtěla jsem se zeptat zda to je Hygi-wc. Děkuji.

  • hygiwc napsal:

   Nemáme přesnou znalost značky krytu toaletního sedátka, kterou David Beckham používá. Je ovšem zřejmé, že ani takovým lidem není lhostejná jejich osobní hygiena, právě na takto intimních místech, kde se musí postarat sami o sebe. Hygi-wc je navíc vybavena toaletními útržky papíru i příručníku, takže můžeme plně podpořit takovýto přístup k osobní hygieně na veřejných wc. Pan David Beckham je toho určitě správným příkladem.
   Děkujeme a hezký hygienický den-Hygi-wc

 67. Janka napsal:

  Děkuji za Hygi-wc. To je fantasie !!! Myslela jsem, že je to jen nějaký ubrousek. Tou výbavou jste mě ale dostali. Po prvním použití jsem na Hygi-wc absolutně závislá. Ještě jednou bravo a super . Koněčně dokonalé řešení. S naší malou dcerou už na wc jinak nejdu. J.

  • hygiwc napsal:

   Vaše sympatická reakce nás těší a jsme rádi, že vám právě Hygi-wc pomohlo vyřešit problematiku používání veřejných wc.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 68. Králová H. napsal:

  Dobrý den. Jaký je rozdíl mezi hygi-wc a tím co bývají v zásobníku na záchodě. Kromě toho, že ten zásobník je málokde. Děkuji za odpověď. Dostali jsme to totiž do firmy a nikdo o tom vlastně nic nevíme. Ovšem jako téma k zasmání nad historkami ze záchodů, je to nekonečné 🙂

  • hygiwc napsal:

   Hygi-wc je výjiměčné svojí komplexností a právě možným použitím na všech veřejných toaletách, kde právě může docházet, a sama určitě z praxe víte, že i dochází ke svízelným situacím (ne vždy komickým) spojených s absencí hygieny nebo toaletního papíru vůbec. Hygi-wc je vyrobeno ze 100% ní celulozy, a tím naprosto vhodné jako podložka pod sedací partie. Ovšem boční části jsou po odtržení určeny k použití jako toaletní papír a středový díl na utření rukou. Je tedy dobré mít Hygi-wc po ruce právě na takových místech, kde se pohybujete mimi domov. Právě to je výjimečnost Hygi-wc. Máte ji vždy v kabelce. Je totiž zřejmé, že každé záchodové prkénko, je vždy maximálně čisté jen tak, jak byla sedací část těla toho, kdo na něm seděl před vámi. A to nemusí být vždy lákavá představa. Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 69. patrik napsal:

  Kolik krabiček si musím objednat, abych neplatil poštovné-balné. U nás to nikde nejsem schopný sehnat a dcery mě o to stále uhánějí.Děkuji Patrik Plzeň.

  • hygiwc napsal:

   V Plzni zatím prodejce nemáme. Všeobecně zasíláme bez poštovného a balného po celé ČR nad 1000kč zdarma (cca 45 krabiček po třech kusech). Lze se ovšem domluvit i na menším množství spojeným se závozem ve vašem okolí.
   Děkujeme a hezký hygienický den. Hygi-wc

 70. jolanda napsal:

  Dobrý den. Už na druhé akci jsem dostala hygi-wc. Vypadá to skoro směšně až do doby, než jde člověk v klubu na záchod. To pak jde sranda vážně stranou a je to málem o život nebo minimálně o zdraví si na prkýnko sednout!!! V americe jsem se s podobnými sedátky dostala do styku skoro všude ve městech, kde jsem byla. Mívají to tam v zásobnících na zdi (taky ale ne úplně všude). Tohle mít ale sebou se hodí. Ahoj Jolanda

  • hygiwc napsal:

   Hygi-wc je právě koncipováno tak, aby bylo maximálně dosažitelné a v kabelce nebo kapse vždy, když opravdu MUSÍŠ. Variantu, kdy provozovatel umístí něco podobného na toaletu, lze považovat za příjemné překvapení, ale nelze s tím počítat, když to člověk nejvíc potřebuje. Pravidlem spíše bývá opak pravdou, podle hesla „pomož si jak umíš“. Proto právě Hygi-wc, proto právě vždy Hygi-wc s sebou.
   Děkujeme a hezký hygienický den
   Hygi-wc

   • hygiwc napsal:

    Nově zrekonstruovaný Obcodní dům Dyje ve Znojmě prodává v oddělení papírnictví Výrobky Hygi-wc.
    Děkujeme a hezký hygienický den.
    Hygi-wc

 71. jitkadolezalova napsal:

  U nás v drogerii jsem to nesehnala, ani nevěděli, co po nich chci. Tak jsem si v pojišťovně vyprosila na cestu další. Na záchodech po cestě do Chorvatska to bylo k nezaplacení:).jitka d.

  • hygiwc napsal:

   Jsme rádi, že Vás naše hygienická pomůcka Hygi-wc příjemně oslovila . Budeme se snažit ji dostat do nabídky každé drogerie, aby komfort používání veřejných toalet již více neskýtal možnost nepříjemných překvapení.
   Děkujeme a hezký hygienický den.
   Hygi-wc

 72. Adam napsal:

  Dobrý den, mohu váš výrobek použít na všech typech WC ?
  Adam

  • hygiwc napsal:

   Hygienická poduška výrobku Hygi-wc je koncipována svojí velikostí na všechny standardní záchodová prkénka. Po použití lze papírové části
   Hygi-wc vhodit do toalety a spláchnout bez obav z ucpání atd. Vše je vyrobeno z kvalitní celulozy,bez barviv a lepidel, které by snižovaly rozpouštěcí schopnosti použitého materiálu.

   Děkujeme a hezký hygienický den.
   Hygi-wc

 73. hygiwc napsal:

  Pod symbolem dítěte s popisem, „Bryndák není ostuda“, je myšleno na další využití cestovní hygienické pomůcky Hygi-wc, kdy se dá na cestách v autobuse, vlaku, letadle atd. poduška jednoduše nasadit přes hlavu dítěte jako jednorázový bryndák při nezbytné svačince. Je to další z možných vysoce hygienických možností využití Hygi-wc. V Chorvatsku zatím zastoupení nemáme. Proto doporučujeme zakoupit cestovní balení Hygi-wc již v ČR.
  Děkujeme a hezký hygienický den.
  Hygi-wc

 74. jitkadolezalova napsal:

  V ceské pojistovne jsem dostala poltarek k cestovnimu pojisteni s nazvem hygi-wc. tak tady na to koukám a neni mi jasny jak pisete ze bryndak neni ostuda,kdyz je to na wc. na benzince jsem si to vzala na zachod a bylo to teda luxusni prekvapeni. takovou podlozku i s papirem jsem jeste nevidela. da se to koupit i v chorvatsku? jitka d.

 75. poupě napsal:

  D.den. Kde vás ve Znojmě najdu nebo kde mohu zakoupit větší množství. Nenačetla se mi vaše mapa.
  poupě

  • hygiwc napsal:

   Hygienickou pomůcku Hygi-wc ve Znojmě distribuuje velko-maloobchod BIMOK AIR ZNOJMO s.r.o. Oblekovice 364, 671 81 Znojmo. E-mail: znojmo@bimokair.cz tel:515223850 Provozní doba Po-Čt: 8.00-16.00 Pá:8.00-15.00
   Děkujeme a hezký hygienický den.
   Hygi-wc

 76. dobrovolny napsal:

  Dobrý den. Mám zájem o koupi hygi-wc. Ozvěte se mi prosím na výše uvedený e-mail. Děkuji Dobrovolný.

  • hygiwc napsal:

   Reakce včetně nabídky na možnost reklamního dotisku na obal pomůcky Hygi-wc máte v e-mailu.
   Děkujeme a hezký hygienický den.
   Hygi-wc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>podporuje nás

naši partneři


Hit Counter provided by Acrylic Display