bg

O nás

Jsme českou společností se sídlem v blízkosti města Znojma. Zabýváme se vývojem nových a nově pojatých výrobků  v oblasti osobní hygieny s ohledem  na potřeby a problematiku nových uživatelských trendů. Působíme na trhu od roku 2010 jako jediný výrobce HYGI-WC komplexní hygienické pomůcky skládající se ze 3částí – roušky na wc prkénko, útržků toaletního papíru a příručníku na otření rukou. To vše v kompletním a komfortním balení určeném pro každodenní používání nejen na veřejných toaletách.

Komunikace s konečným spotřebitelem a vůle naplňující jeho potřeby v moderním pojetí a dokonalém zvládnutí požadavků nás vedlo k použití nejmodernějších technologií, které jsme na základě těchto nároků  nechali jako nové speciálně vyrobit. Vstupní suroviny jako hedvábný papír nebo obalové materiály kupujeme od předních evropských dodavatelů, následně zpracováváme na nejmodernějších technologiích a proto vám můžeme nabídnout výrobky HYGI-WC té nejvyšší kvality.

Provozovatelům všech součástí cestovního ruchu, gastronomie i kultury,  poskytujeme možnost nabídnout pro jejich hosty a uživatele takový komfort, který bude vždy pouze pozitivně vypovídat o jejich připravenosti poskytovat ty nejlepší služby v oblasti hygieny.

HYGI-WC (kontakty)podporuje nás

naši partneři


Hit Counter provided by Acrylic Display